Tři nejvyšší výhry ve Sportce v letošním roce

Loterie Novinky

Rok 2018 ještě není ani ve své polovině, Sazka ale eviduje už na čtyři desítky nových milionářů. Podívejte se na trojici nejvyšších dosavadních letošních výher.

Pořádná porce štěstí se ve druhé polovině března usmála na sázejícího z Plzeňského kraje. Jeho příběh dokazuje, že ve Sportce si můžete přijít na pohádkové peníze, aniž byste měli pokaždé vsazený plný tiket. Na sázence vyplnil svá vlastní čísla v jediném sloupečku, k němu si vsadil už jen doplňkovou hru Šance. Jelikož ale trefil jackpot 1. pořadí, vyhrál 42 978 769 Kč. Jde prozatím o nejvyšší výhru letošního roku.

Také čtěte: Sportka - Tipy na výherní sázenku

Začátkem května došlo na situaci, která se při slosování Sportky stává spíše výjimečně. Jackpoty 1. pořadí padly hned v obou tazích najednou. První tah udělal velkou radost hráči z Jihomoravského kraje, tomu zajistila sázenka se čtyřmi sloupečky vlastních čísel bez Šance krásných 33 872 225 Kč.

Třetí nejvyšší letošní výhra padla při slosování ve druhé polovině února. Těšil se z ní sázející z Libereckého kraje, který neponechal nic náhodě a zvolil jasnou strategii. Vsadil si plný tiket (10 sloupečků + hra Šance), investovaných 220 Kč se mu následně několikanásobně vrátilo. Vlastními čísly trefil ve druhém tahu jackpot 1. pořadí a radoval se z výhry 25 421 364 Kč.

Tip: Jak si vsadit Sportku online - návod

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Poskytovatelé loterie

SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč